2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Małopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Kraków
  7. Zarządzanie produkcją - Bronowice
Dodane 28 maja 2024

Technolog - Handlowiec

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Dla naszego Klienta związanego z branżą mięsną, specjalisty w różnorodnych przyprawach, mieszankach ekstraktów oraz aromatów dostępnych w postaci płynnej, zemulgowanej lub sproszkowanej, poszukujemy osoby na stanowisko: Technolog - Handlowiec

Zakres obowiązków:

  • Wizytacje klientów na terytorium Polski oraz maksymalnie 3-dniowy wyjazd w kwartale do Niemiec, Austrii lub Czech,

  • Rekomendowanie dostępnych rozwiązań/technologii firmy na postawie potrzeb klientów oraz pomoc klientom w rozwiązywaniu wszelkich kwestii technicznych / technologicznych zgodnie z polityką Pracodawcy i grupy,

  • Przeprowadzanie prób technologicznych u klientów oraz organizowanie seminariów, warsztatów, szkoleń dla klientów,

  • Aktywne informowanie Pracodawcy oraz centrali grupy o trendach i potrzebach na rynku lokalnym,

  • Przygotowywanie i rozsyłanie raportów z prób i wizyt,

  • Cotygodniowe rozsyłanie planów działań z wyprzedzeniem,

  • Postępowanie zgodnie z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa i regulaminem pracy.

Wymagania pracodawcy:

  • przynajmniej 4-letnie doświadczenie w roli technologa lub na pokrewnym stanowisku w branży mięsnej/rybnej,

  • wiedza i umiejętności technologiczne,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i w piśmie pozwalająca na swobodną komunikację (wdrożenie z receptur w j. angielskim lub niemieckim),

  • umiejętność wykonywania prób technologicznych, szkoleń u klientów,

  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientami,

  • motywacja do pracy oraz samodzielność w działaniu,

  • otwartość na pracę mobilną na terenie całej Polski oraz na wyjazdy zagraniczne.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze handlowym

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa roczna na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony),

  • kursy językowe,

  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop oraz samochód również z możliwością wykorzystywania w celach prywatnych,

  • samodzielność w działaniu oraz rozwój zawodowy w obszarze technogiczno-handlowym,

  • wsparcie merytoryczne technologów z innych krajów oraz delegacje zagraniczne w celach szkoleniowych,

  • spotkania w siedzibie firmy (raz w miesiącu),

  • samodzielność w organizacji czasu pracy - wszelkie delegacje krajowe/zagraniczne rozliczane w ramach stawek krajowych.

Zapraszamy do aplikacji osoby zamieszkujące teren Polski.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 918313366