2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Nowy Dwór Gdański
Dodane 08 kwietnia 2024

Technolog - kierownik zmiany - branża spożywcza

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Dwór Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaKadra kierownicza

Wymagania : -         wykształcenie wyższe : specjalność technologia żywności lub podobne spożywcze ( mile widziana specjalizacja mleczarska )

-         mile widziane doświadczenie zawodowe w mleczarstwie lub w branży spożywczej -    dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

- praca zmianowa w biurze produkcji

- nadzór nad procesami produkcyjnymi i technologicznymi

- realizacja zadań i planów produkcyjnych

- kontrola zaopatrzenia w materiały pomocnicze

-optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów

 - kierowanie i nadzór nad kadrą pracowniczą, ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników

Oferujemy:

  • MIESZKANIE DLA PRACOWNIKA I JEGO RODZINY, możliwość zatrudnienia współmałżonka

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- ciekawą i pełna wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji

- dodatkowo korzystanie z pakietu świadczeń z ZFŚS oraz możliwość przystąpienia do pracowniczego ubezpieczenia grupowego

Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji zawodowych oraz przyjętego zakresu czynności i odpowiedzialności : brutto miesięcznie 5000 zł. – 8000 zł.

Nowy Dwór Gd. – miasto powiatowe położone w woj. pomorskim w sąsiedztwie dużych aglomeracji : Gdańsk – ca 40 km, Malbork i Elbląg – ca 20 km, w odległości ca 12 km od Mierzei Wiślanej.

Lokalizacja

Nowy Dwór Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Nowy Dwór Gdański
ID: 753170802