2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Złotoryja
Schneider Pojemniki Transportowe
Dodane 24 kwietnia 2024

TECHNOLOG, konstrukcje stalowe

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym wzrostem i optymalizowaniem organizacji przedsiębiorstwa poszukujemy do naszej lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko:

TECHNOLOG

Miejsce pracy: Złotoryja

(K/M)

Główne zadania:

  • Sporządzanie dokumentacji technicznej, nanoszenie informacji i wytycznych umożliwiających / ułatwiających produkcję

  • opracowywanie rozwiązań technicznych i technologii oraz metod produkcji

  • współpraca z wszystkimi wydziałami przedsiębiorstwa, w szczególności wzorcownią i innymi działami produkcyjnymi

  • przygotowywanie i dostarczanie dokumentacji produkcyjnej

  • udział w tworzeniu kalkulacji i wycen

  • analizowanie możliwości produkcyjnych przedsiębiorstwa

  • analiza stanów materiałów

  • dbałość o wysoką jakość produkcji, terminowość i poprawność realizacji zleceń

Oczekiwane kwalifikacje:

  • wykształcenie o profilu technicznym

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie z branżą stalową i spawalnictwem

  • biegła obsługa komputera w środowisku Microsoft Windows wraz z Exel

  • znajomość języka niemieckiego – mile widziana

Oferujemy:

  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA MEDICOVER

  • BONUS RELOKACYJNY

  • W PEŁNI WYPOSAŻONE KLIMATYZOWANE MIEJSCE PRACY

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

  • PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH

  • CIEKAWĄ I SAMODZIELNA PRACĘ W MŁODYM ZESPOLE, W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE ORAZ W MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKU

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 912403666