2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Opolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Nysa
Dodane 15 maja 2024

Technolog/Konstruktor

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Państwowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego POMET zatrudni pracownika na stanowisko:

TECHNOLOGA/KONSTRUKORA

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie nowych procesów technologicznych

  • nadzór nad stanem dokumentacji technologicznej

  • projektowanie procesów technologicznych, czyli określenie niezbędnych operacji, ich kolejności i warunków wykonywania wraz z doborem materiałów, niezbędnego wyposażenia w maszyny i urządzenia, oraz jakościowego odbioru i warunków BHP

  • opracowywanie kalkulacji na zapytania ofertowe

Wymagania:

  • umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej

  • umiejętność projektowania w programie CAD

  • znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)

  • umiejętność pracy w zespole

  • wiedza z zakresu nauk technicznych

  • znajomość zagadnień i procesów technologicznych

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej i norm branżowych

  • odpowiedzialność, systematyczność oraz dobra organizacja pracy

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę,

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim,

  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).”

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 916914117