2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Zator
Dodane 30 maja 2024

Technolog/Konstruktor

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma "Cordia Plus" poszukuje osoby na stanowisko:

Technolog/Konstruktor (obróbka aluminium/szkła)

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i tworzenie nowych wyrobów

  • sporządzanie dokumentacji technologicznej oraz produkcyjnej (Autocad, Inventor)

  • wdrażanie nowych wyrobów do produkcji

  • optymalizacja produkcji oraz rozwiązań technologicznych

  • Tworzenie oraz rozliczanie zleceń produkcyjnych,

  • współpraca z innymi działami w procesie realizacji zleceń produkcyjnych

  • odpowiedzialność za terminową realizację zleceń

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na stanowisku technologa w firmie produkcyjnej

  • wysokich umiejętności analitycznych i interpersonalnych

  • doskonałych umiejętności organizacyjnych oraz systematyczności

  • samodzielności w podejmowanych działaniach,

  • biegłej znajomości obsługi komputera  oraz pakietu MS Office

  • znajomości Autocad/Inventor

  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima XL

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • realizację ambitnych zadań oraz możliwości rozwoju w motywującym środowisku

  • pracę w dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prosimy o dopisanie następne klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia z 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r. nr. 101 poz. 926 ze zm.) prowadzonych przez IBD z siedzibą w Belgi”

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 551625076