2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Tryńcza
Dodane 26 kwietnia 2024

Technolog/ konstruktor

Lokalizacja

Tryńcza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Chromostal z siedzibą w Tryńczy zajmująca się produkcją balustrad oraz konstrukcji stalowych poszukuje osoby do pracy na stanowisku Technolog/konstruktor.

Zakres obowiązków:

- Tworzenie modeli 3D w programie Inventor na podstawie pomiarów

- Edycja dokumentacji w programie AutoCAD, tworzenie plików DXF

- Przygotowanie dokumentacji technicznej i technologicznej na produkcję

- Współpraca z działem produkcji, rozwiązywanie bieżących problemów

- Kontakt z klientem

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne

- Przynajmniej podstawowa znajomość programów Inventor, AutoCad

- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

- Sumienność, odpowiedzialność, kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania

- Znajomość procesów obróbki stali

- Mile widziane (ale niekonieczne ) doświadczenie na podobnym stanowisku

- Mile widziana znajomość programów TrepCad oraz MS Excel

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Tryńcza,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tryńcza
ID: 743781165