2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Runowo
Janusz
Dodane 23 kwietnia 2024

Technolog- Konstruktor

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Runowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MARK-JOHN, zajmująca się produkcją części zamiennych z metalu, zatrudni osobę do pracy w nowej siedzibie na stanowisku TECHNOLOG/KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Runowo 2A, 62-035 Kórnik

www.mark-john.pl

Zakres obowiązków:

- opracowywanie technologii i wdrażanie do produkcji

- tworzenie dokumentacji technicznej: produkcyjno-wykonawczej i konstrukcyjno-montażowej,

- udział we wdrażaniu i doskonaleniu systemów zarządzania jakością i ERP,

- nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych,

- tworzenie rysunków technicznych

- współpraca z działami wewnętrznymi firmy na poziomie realizacji zleceń,

Wymagania:

Minimum 1 rok doświadczenia na ww stanowisku, wykształcenie techniczne

Dobra znajomość rysunków technicznych.

Znajomość oprogramowania Autodesk.

Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, podejmowania decyzji i organizacji pracy.

Znajomość technologii obróbki metalu.

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Możliwość rozwoju.

Umowę o pracę na pełen etat.

Godziny pracy 7-15 od poniedziałku do piątku.

Stabilne zatrudnienie oraz terminowe wynagrodzenie.

Dobre warunki pracy na nowej hali.

Dogodna lokalizacja- bezpośrednio przy stacji kolejowej Kórnik, trasa Poznań- Środa Wielkopolska.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )".

Lokalizacja

Runowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Runowo
ID: 901395136