2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Złotów
Dodane 03 maja 2024

Technolog, konstruktor

Lokalizacja

Złotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

"POL-SOFT" Spółka z o.o. - producent zawiasów do drzwi i okien działa na rynku od 1990 r.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie procesów technologicznych w zakresie obróbki plastycznej, obróbki skrawaniem i zgrzewania.

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej.

  • Ścisła współpraca z konstruktorami, wydziałem produkcyjnym i kontroli jakości.

  • Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych.

  • Projektowanie zawiasów.

Oczekiwania dla danego stanowiska:

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku budowa maszyn bądź pokrewne;

  • wiedza z zakresu procesów obróbki plastycznej, obróbki skrawaniem i zgrzewania;

  • dobra znajomość rysunku technicznego;

  • umiejętność prowadzenie dokumentacji technicznej;

  • umiejętność trzymania się ustalonych priorytetów;

  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • systematyczność;

  • sprawne posługiwanie się programami Auto CAD/Inventor;

  • mile widziane minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość zagadnień z dziedziny automatyzacji i robotyzacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, z możliwością jej przedłużenia na czas nieokreślony.

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w Europie i na świecie.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej spółce.

  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i wykształcenia kandydata.

  • Fundusz socjalny.

    Miejsce pracy: Złotów.

    W składanym podaniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „POL-SOFT” Sp. z o.o. z siedzibą w Złotowie (77-400), ul. Brzozowa 3 w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji, w zakresie wynikającym z treści przesłanego CV oraz listu motywacyjnego.” Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą prosimy o przesłanie życiorysu i podania na adres e-mail, pocztą tradycyjną na adres siedziby Spółki, bądź osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych w formie papierowej w sekretariacie Spółki POL-SOFT – ul. Brzozowa 3, 77-400 Złotów."

Lokalizacja

Złotów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotów
ID: 914135404