2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nieporęt
Dodane 09 kwietnia 2024

Technolog / Konstruktor Mebli w programie Woodlab

Lokalizacja

Nieporęt

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma MEBLEJARKO zajmująca się produkcją mebli na wymiar poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko TECHNOLOG / KONSTRUKTOR MEBLI w programie WOODLAB

Miejsce pracy: Nieporęt powiat Legionowski

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży meblarskiej

  • Dobra znajomość i biegła obsługa programu Woodlab

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i projektów meblowych

  • Znajomość procesów produkcyjnych w branży meblarskiej

  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych

Obowiązki:

  • Przygotowywanie konstrukcyjnych projektów wykonawczych na produkcję

  • Tworzenie listy zapotrzebowania materiałowego

  • Nadzór nad produkcją poszczególnych projektów

  • Podejmowanie działań, które pomogą w doskonaleniu procesu produkcyjnego

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Ciekawą i różnorodną pracę

  • Miłą atmosferę pracy, życzliwe relacje, wzajemne wsparcie

  • Dobre warunki pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Zapewniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 50*****24

Lokalizacja

Nieporęt,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nieporęt
ID: 687841965