2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Topole
Dodane 01 maja 2024

Technolog - konstruktor meblowy

Lokalizacja

Topole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

VBC jest dostawcą wysokiej jakości systemów budynków modułowych dla różnych branż (hotelarstwo, budownictwo mieszkaniowe, domy studenckie itp.). Nasze moduły docierają do Klientów wykończone i w pełni wyposażone w meble, które sami produkujemy. Doskonale wiemy czego potrzeba aby dostarczać produkty z najwyższej półki do odbiorców na całym świecie, a nasze rozwiązania pozwalają na maksymalną redukcję kosztów przedsięwzięcia przy jednoczesnej trosce o środowisko.

W związku z rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie przygotowania, przebiegu i nadzorowania procesu produkcyjnego,
  • Wykonywanie klasyfikacji asortymentowej i jakościowej surowców, materiałów oraz półfabrykatów z drewna pod dany projekt,
  • Określanie zużycia materiałów i sporządzanie planu zapotrzebowania na surowce oraz materiały,
  • Wsparcie technologiczne przy określaniu norm materiałowych i czasowych oraz kalkulacji cenowej dla wyrobów gotowych,
  • Nadzór technologiczny nad kolejnymi fazami produkcji,
  • Nadzór nad zgodnością dokumentacji technicznej dostarczanej na produkcję z dokumentacją zatwierdzoną przez Klienta,
  • Poszukiwanie na rynku nowych rozwiązań optymalizacyjnych i rekomendacje ich wdrożenia,
  • Udział w rozwoju myśli technicznej i technologicznej Spółki,
  • Ścisła współpraca z działami zaangażowanymi w realizację projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane w zakresie technologii drewna
  • Znajomość programu SolidWorks/Inventor
  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego – warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu technologii obróbki drewna
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych do zakładu produkcyjnego w Chojnicach
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Możliwość realizacji różnorodnych projektów
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę sportową
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Topole,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Topole
ID: 910758189