2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Krasnystaw
Dodane 10 maja 2024

Technolog, Konstruktor-Technolog, Pracownik Kontroli Jakości

Lokalizacja

Krasnystaw

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Wemax-Polska Sp. z.o.o sp. k z siedzibą w Krasnymstawie, działająca na rynku krajowym i zagranicznym, specjalizująca się w produkcji konstrukcji stalowych, zatrudni do działu inżynierskiego samodzielną i odpowiedzialną osobę na stanowisko:

 TECHNOLOG

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja dokumentacji technicznej oraz jej aktualizacja pod kątem parku maszynowego przedsiębiorstwa

  • przygotowanie technologii produkcyjnej, analiza techniczna projektów

  • nadzór i kontrola przebiegu procesów technologicznych

  • kontakt techniczny z produkcją przy realizowanych projektach

  • odpowiedzialność za prowadzone projekty (rozwiązania konstrukcyjne)

  • wspieranie działu produkcyjnego we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych w  celu optymalizacji procesu

  • inicjowanie i koordynowanie procesu zmian konstrukcyjnych na wniosek klienta lub w celu obniżenia kosztów produkcji wyrobu

  • praca w zespole podczas wszystkich faz projektu i produkcji

  • współpraca z innymi działami firmy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne

  • umiejętność pracy w systemie CAD 3D (preferowany SOLID EDGE) oraz CAD 2D (preferowany BricsCAD)

  • bardzo dobra umiejętność czytania i analizy rysunku technicznego

  • mile widziane doświadczenie w wdrażaniu projektów na produkcji

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office a w szczególności arkusza kalkulacyjnego

  • wysoko rozwinięta wyobraźnia przestrzenna

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • znajomość procesów technologicznych z zakresu gięcia blach, spawania, toczenia, frezowania, malowania proszkowego,

  • umiejętność pracy w zespole, dokładność i terminowość, zdolność do ustalania priorytetów

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego umożliwiającą swobodną konwersację będzie dodatkowym atutem

  • wysoki poziom samodzielności i inicjatywy w działaniu

  • elastyczność i kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • prawo jazdy kat. B

KONSTRUKTOR-TECHNOLOG

  • przygotowywanie dokumentacji na bazie modeli 3D, rysunków wykonawczych i montażowych (rozwinięcia blach, korekty konstrukcji)

  • wspieranie działu produkcyjnego w wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych w  celu optymalizacji procesu

  • współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (min. tytuł Inżyniera), mile widziany wydział Mechaniki i Budowy Maszyn

  • umiejętność pracy w systemie CAD 2D i 3D (preferowany SOLID EDGE)

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną konwersację będzie dodatkowym atutem

  • gotowość do pracy dwuzmianowej

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI

  • kontrola jakości w procesie produkcyjnym

  • kontrola finalna produktów zgodnie ze specyfikacją projektu

  • tworzenie raportów jakościowych

  • zgłaszanie i analiza niezgodności wewnętrznych

  • udział w rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych

WYMAGANIA:

  • znajomość programów MS Office

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • dobre zdolności komunikacyjne

  • dokładność i terminowość w realizacji działań

MILE WIDZIANE:

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • uprawnienia VT

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • podstawowa wiedza technologiczna w obszarach: spawania, obróbki blach, obróbki skrawaniem, wykończenia powierzchni

  • podstawowa znajomość oprogramowania CAD (2D,3D)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami telefonicznie.

Lokalizacja

Krasnystaw,

Lubelskie

Lubelskie, Krasnystaw
ID: 917399375