2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Żuromin
Dodane 17 kwietnia 2024

Technolog / Konstruktor Żuromin

Lokalizacja

Żuromin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lider produkcji w branży kominów o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do zespołu

TECHNOLOG PRODUKCJI / KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Żuromin

Opis stanowiska:

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji

  • Wdrażanie nowych zastosowań i technologii produkcji lub produktów

  • Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Ścisła współpraca z innymi działami np. z działem kontroli jakości

  • Projektowanie i testowanie rozwiązań technicznych

  • Sporządzanie dokumentacji technicznej

Czego wymagamy:

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwania się oprogramowaniem do projektowania CAD 2D;

  • Zorientowanie na realizację celu, zdeterminowanie  i doskonała organizacja pracy własnej;

  • Odpowiedzialność, chęci do pracy

  • Komunikatywność i kreatywność

  • Mile widziana znajomość obróbki zdjęć

  • Mile widziana znajomość programu typu ERP, znajomość programu SolidWorks

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

  • Stałe godziny pracy

  • Stacjonarną pracę w siedzibie firmy

  • Bardzo dobra lokalizacja

  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę dającą satysfakcję

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w tym oraz kolejnych, podobnych procesach rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Prodmax Sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie 05-806; ul. Sokołowska 38 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Prodmax Sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie 05-806; ul. Sokołowska 38. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Żuromin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żuromin
ID: 912393900