2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Świdnica
Dodane 26 kwietnia 2024

Technolog koordynator produkcji

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasza firma działa na rynku konstrukcji stalowych od 10 lat. Dostarczamy konstrukcje spawane elementów maszyn. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowych osób do naszego zespołu

Zakres obowiązków:

  • bieżący nadzór nad procesem produkcyjnym

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej do produkcji oraz dokumentacji powykonawczej

  • aktywne uczestnictwo w procesach produkcyjnych prowadzonych na zewnątrz firmy (spawanie i obróbka skrawaniem)

  • identyfikowanie problemów technicznych i jakościowych związanych z produkcją konstrukcji spawanych

  • Praca na pakiecie MS Office (Excel), CAD i 3D

Nasze wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość technologii spawania i obróbki skrawaniem

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwości podnoszenia kwalifikacji

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 914610763