2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Robakowo
Dodane 05 maja 2024

Technolog Mebli Tapicerowanych

Lokalizacja

Robakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Zakres obowiązków:

·        przygotowanie dokumentacji technologicznej wyrobu (elementy szkieletu, okucia, pianki, opakowania)

·        współpraca z innymi działami organizacji przy wprowadzaniu nowych projektów do produkcji

·        nadzór nad wykonywaniem prototypów mebli

·        optymalizacja procesów technologicznych

Od kandydatów oczekujemy:

·        znajomość konstrukcji mebli tapicerowanych

·        znajomości programów AutoCAD i Solidworks

·        bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

·        komunikatywnej znajomości j. angielskiego

Oferujemy:

·        ciekawą, twórczą pracę z dużą dozą samodzielności

·        koleżeńską atmosferę

·        darmowe śniadania

·        dofinansowanie dojazdów do/z pracy

·        opiekę medyczną

·        ubezpieczenia na życie

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV  oraz list motywacyjny), z tytuł em wiadomości „Technolog 04/2024”.

Lokalizacja

Robakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Robakowo
ID: 914632054