2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubelskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Chełm
Dodane 26 kwietnia 2024

Technolog meblowy Praca etat

Wynagrodzenie

4 300 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BHM Spółka z o.o. (dawniej BH Meble Sp. z o.o. Sp.k.) to nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające blisko 150 osób.

Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Srebrzyszczu - 1,5 km od granicy Chełma.

BHM od lat z powodzeniem funkcjonuje w branży meblowej. Produkujemy meble tapicerowane do wnętrz: hoteli, pensjonatów, domów wczasowych, domów seniora, moteli, restauracji, statków wycieczkowych, ośrodków szkoleniowych oraz prywatnych apartamentów.

Dołącz do naszego zespołu!

Praca na stanowisku TECHNOLOG MEBLOWY czeka na Ciebie

Zakres obowiązków:

·         przygotowanie specyfikacji materiałowo-technicznych,

·         tworzenie i nadzór nad dokumentacją technologiczną,

·         proponowanie nowych rozwiązań, optymalizacja i praca koncepcyjna – rozwiązywanie problemów i rozwój produktu,

·         projektowanie, konstrukcja i wdrażanie nowych produktów,

Oczekiwania wobec Kandydatów:

·         umiejętności pracy w środowisku CAD (preferowany TopSolid),

·         biegła obsługa programu Excel,

·         chęć do nauki i osobistego rozwoju,

·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         mile widziana znajomość materiałów i rozwiązań stosowanych w przemyśle meblowym,

·         mile widziane wykształcenie wyższe techniczne - technologia drewna, meblarstwo, materiałoznawstwo

·         bardzo dobra organizacja pracy.

Korzyści:

zatrudnienie na umowę o pracę,

pełne przeszkolenie i wdrożenie do pracy na stanowisku,

przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do pracownika,

progresywne wynagrodzenie zależne od zaangażowania oraz doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia:

  • osobiste: BHM Sp. z o.o., Srebrzyszcze, ul. Dorohuska 32, 22-100 Chełm

  • za pomocą formularza aplikacyjnego OLX

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 783967575