2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódź
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Widzew
Dodane 19 kwietnia 2024

Technolog /Nąrzędziowiec

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja rekrutacyjna Trenkwalder aktualnie poszukuje, dla swojego klienta kandydata   na stanowisko:

Narzędziowiec

Lokalizacja: Buków / k. Łodzi ( gmina Brójce)

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie magazynu narzędziowego ,

  • Prowadzenie testów i optymalizacja zużycia narzędzi

  • Tworzenie technologii, dokumentacji, procedur inżynieryjnych

  • Organizacja i nadzór nad nowymi uruchomieniami,

  • Dobór i optymalizacja narzędzi i oprzyrządowania produkcyjnego,

  • Pomiary bicia wrzecion – kontrola w przypadku podejrzenia kolizji,

  • Współpraca z działami produkcji i obróbki,

  • Zgłaszanie nieprawidłowości przełożonym.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe)

  • Znajomość programów do projektowania (cad/cam)

  • Znajomość technologii obróbki skrawaniem i procesów pomocniczych

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość metrologii

  • Umiejętność organizacji pracy i współdziałania w grupie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowa o pracę bezpośrednio z zakładem pracy,

  • praca w systemie zmianowym (6.00-14.00 ),

  • nowoczesny park maszynowy,

  • szkolenia,

  • karta multisport

  • ubezpieczenie zdrowotne luxmed

  • dodatek stażowy po 1 roku pracy - 13 pensja

  • premie zadaniowe - uznaniowe

  • premie półroczne za frekwencje

  • premie stażowe oraz uznaniowe przyznawane indywidualnie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 912914800