2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Sosnówek
Dodane 12 kwietnia 2024

TECHNOLOG OBRÓBKI METALI / Projektant maszyn rolniczych / Operator CNC

Lokalizacja

Sosnówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

TECHNOLOG OBRÓBKI METALI, Projektant maszyn rolniczych oraz Operator maszyn CNC

Agrimet to nowy producent maszyn rolniczych. Siedziba zakładu mieści się w miejscowości Babki k/Gołdapi, województwo Warmińsko-mazurskie

Specjalizujemy się w produkcji maszyn rolniczych uprawowych (brony talerzowe, kultywatory, głębosze, agregaty do uprawy) dedykowanych do dużych gospodarstw rolnych.

1.    W zakres obowiązków TECHNOLOGA wchodzić będzie:

·         nadzór nad projektami realizowanej produkcji maszyn rolniczych

·         nadzór nad procesami technologicznymi

·         wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań

·         nadzór nad już działającymi liniami produkcyjnymi

·         optymalizacja procesów produkcyjnych

    Oczekiwania:

·         wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowany wydział mechaniczny)

·         doświadczenie na stanowisku technologa lub konstruktora,

·         wiedza z zakresu technologii montażu, spawania i obróbki mechanicznej,

·         umiejętność samodzielnej organizacji stanowiska pracy oraz współpracy w zespole

2.    W zakres obowiązków OPERATORA MASZYN CNC wchodzić będzie:

  • Obsługa maszyn oraz narzędzi CNC

  • Dobieranie materiałów potrzebnych do obróbki

  • Monitorowanie funkcjonowania poszczególnych maszyn

  • Utrzymywanie poszczególnych urządzeń w należytym stanie technicznym

  • Regulowanie oraz programowanie urządzeń służących do obróbki skrawaniem

     Oczekiwania wobec operatora maszyn CNC:

·         doświadczenie w pracy – warunek konieczny,

·         umiejętność radzenia sobie z rysunkiem technicznym/dokumentacją techniczną

·         umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

3.    W zakres obowiązków PROJEKTANTA wchodzić będzie:

·         Projektowanie i opracowywanie nowych maszyn rolniczych zgodnie z wymaganiami klienta i standardami firmowymi.

·         Tworzenie dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej maszyn rolniczych.

·         Uczestnictwo w testach prototypów oraz udział w udoskonalaniu i produkcji maszyn rolniczych.

·         Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria rolnicza.

·         Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora maszyn.

·         Wysoka precyzja i dbałość o szczegóły w pracach projektowych.

Oferujemy:

·         interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój

·         atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Sosnówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sosnówek
ID: 911252793