2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Września
Sandra Maćkowska
Dodane 26 kwietnia 2024

Technolog obróbki skrawaniem

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Domino Polska Sp. z o.o. (nr rejestru 5070) agencja pracy i doradztwa personalnego w chwili obecnej dla swojego klienta z branży produkcyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

Technolog obróbki skrawaniem;

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie procesów technologicznych dla części mechanicznych;
  • Konstruowanie oprzyrządowania warsztatowego
  • Dobór narzędzi skrawających oraz parametrów obróbki;
  • Wdrażanie i nadzorowanie procesów na warsztacie produkcyjnym.
  • Optymalizacja procesów technologicznych;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obróbce skrawaniem - „mile widziane w branży lotniczej”;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość oprogramowania Autocad, Inventor, MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Język angielski lub francuski w stopniu komunikatywnym;

Oczekujemy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • system pracy 2 zmianowy ( poniedziałek- piątek )

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 912944806