2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Warmińsko-mazurskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Olsztyn
Dodane 15 kwietnia 2024

Technolog obróbki skrawaniem - Programista CNC (tokarka/frezarka)

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Usługowa Handlowa Kros zatrudni osobę na stanowisko Technolog-Programista CNC (tokarka/frezarka).

Zakres obowiązków:

- programowanie maszyn CNC w CAD/CAM,

- obsługa frezarki / tokarki CNC,

- tworzenie, modyfikacja, optymalizacja oraz wdrażanie programów CAM na maszynie CNC,

- przygotowanie dokumentacji technicznej,

- bieżące monitorowanie procesu produkcyjnego.

Wymagania:

- umiejętność programowania w CAD/CAM,

- znajomość rysunku technicznego,

- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

- dobór narzędzi i parametrów obróbki,

- zorganizowanie i zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

- pracę w młodym zespole,

- praca na jedną zmianę.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w godzinach 7:00-15:00. Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli do CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FUH KROS Zbigniew Rostecki z siedzibą al. M.J.Piłsudskiego 64C, 10-450 Olsztyn w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 838842931