2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bielsko-Biała
Dodane 16 kwietnia 2024

Technolog / Obsługa klienta

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Firma RE-KO jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży produkcji wyposażenia do gastronomi oraz przetwórstwa blach stalowych (wycinanie, gięcie, spawanie, skrawanie).

Rozumiemy, że filarem naszej działalności są pracownicy. Stawiamy na ludzi, kreatywnych, chcących pracować i się rozwijać. Doceniamy zaangażowanie, pozytywne nastawienie i postawę proaktywną. Jeśli jesteś taką osobą to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poszukujemy osób na stanowisko Technolog / obsługa klienta

Zadania na tym stanowisku:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów telefonicznie, mailowo, osobiście ( sprzedaż towarów i usług z zakresu przetwórstwa blachy)

  • Opracowywanie wycen i ofert handlowych zgodnie z wymaganiami klienta oraz specyfikacjami technicznymi.

  • Budowanie trwałych relacji z klientami i zapewnienie im kompleksowej obsługi.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych w celu osiągnięcia optymalnych warunków dla firmy.

Wymagamy:

  • Wielkich chęci do pracy bo nic nie zastąpi motywacji

  • Wiary w nasze i swoje możliwości. Podejście że wiem, potrafię, nauczę się, zrobię - w połączeniu z naszym wsparciem jest to gwarancja sukcesu.

  • Komunikatywności - klienci są różni, a dojść do porozumienia można z każdym. Wysoka kultura osobista, otwartość empatia to cechy bardzo dobrze sprawdzające się na tym stanowisku.

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Doświadczenia w sprzedaży towarów i usług z branży przetwórstwa blachy stalowej.

  • Umiejętność samodzielnego opracowywania wycen i ofertowania.

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 912119298