2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Koszalin
Dodane 09 kwietnia 2024

Technolog - Praca

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ø  Technolog:

  • Zakres obowiązków:

  • Opracowanie dokumentacji technologicznej wyrobów i konstrukcyjno - technologicznej oprzyrządowania na podstawie rysunków konstrukcyjnych i warunków technicznych,

  • Opracowanie, wdrażanie i nadzór nad procesami technologicznymi.

  • Dobór narzędzi oraz oprzyrządowania niezbędnego w procesach wytwarzania.

  • Samodzielne opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej oprzyrządowania na podstawie opracowanych procesów technologicznych.

  • Nadzór UDT (opracowanie wniosków do modernizacji i naprawy, nadzór nad wykazami)

  • Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym.

  • Praktyczna znajomość zagadnień i procesów technologicznych.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Wiedza z zakresu obrabiarek numerycznych i konwencjonalnych dot. obróbki materiałów takich jak metal i tworzywa sztuczne.

  • Wiedza z zakresu procesów obróbki materiałów na tokarkach i frezarkach CNC/ konwencjonalnych oraz jak właściwie prowadzić dokumentację techniczną.

  • Umiejętność pracy w programie komputerowym typu CAD (BUMAR obsługujemy program Inventor)

  • Sumienność / dokładność

  • Systematyczność

  • Umiejętności analityczne

  • Oferujemy:

  • Umowę o pracę ( po okresie próbnym)

  • Prace w zakładzie z wieloletnią tradycją

  • Dofinansowanie - " Wczasy pod Gruszą"

  • Możliwość przystąpienia do pakietu Multisport

  • Możliwość dołączenia dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 908877101