2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Guzowatka
Dodane 09 kwietnia 2024

Technolog, pracownik stolarni - meble sklepowe, domowe

Lokalizacja

Guzowatka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy na stanowisko: Technolog , pracownik stolarni OPIS STANOWISKA Technolog:
 • Przygotowanie rysunków wykonawczych - dokumentacji technicznej według projektów architektonicznych
 • Sporządzanie dokumentacji - wykaz formatek i okuć

 OPIS STANOWISKA Pracownik stolarni:
 • Składanie mebli według dokumentacji technicznej WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI - w zależności od chęci, co chcesz wykonywać : • Technolog - znajomość cad - pracujemy na ZWcad + Excel
 • Pracownik stolarni - doświadczenie w składaniu mebli i czytaniu dokumentacji technicznej
 • Ogólne - otwartość, poczucie humoru, zaangażowanie :)
   OFERUJEMY: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat - lub do ustalenia. Wynagrodzenie wg umiejętności.

Lokalizacja

Guzowatka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Guzowatka
ID: 910629093