2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Warmińsko-mazurskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Ełk
Dodane 02 maja 2024

Technolog produkcji

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla Ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu. Szukamy osób na stanowisko: Technolog

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dokumentacji rysunkowej i technologicznej,

  • Opracowanie procesów technologicznych,

  • Bieżąca obsługa technologiczna zleceń produkcyjnych,

  • Konstruowanie wyrobów na wszystkich etapach jego rozwoju,

  • Przeprowadzanie badań i testów materiałów oraz nowych wyrobów,

  • Tworzenie, modyfikowanie i optymalizacja programów sterujących maszynami CNC.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne (np. technologia drewna, inżynieria produkcji, obróbka skrawaniem),

  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD,

  • Dokładność, precyzja oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność analizy danych i samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży drzewnej,

  • Doświadczenie w pisaniu programów sterujących dla maszyn CNC,

  • Znajomość języków programowania G-code i/lub innego,

  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu ERP,

  • Znajomość materiałów drzewnych oraz ich obróbki.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy,

  • Udział w ZFŚS (wczasy pod gruszą, dodatek świąteczny, dodatek na dzień dziecka, kasa zapomogowo-pożyczkowa),

  • Pakiet medyczny Lux-Med finansowany przez pracodawcę,

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,

  • Rabat 50% na produkty Porta dla pracowników firmy,

  • Możliwość udziału w wewnętrznych programach Porta: finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników,

  • Program kafeterii MyBenefit (w tym m.in. karta Multisport),

  • Bilety do kina,

  • Dodatek relokacyjny – do 3000 zł do pierwszej pensji dla osób przeprowadzających się (zakład mieści się w Ełku, woj. warmińsko-mazurskie).

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać drogą elektroniczną poprzez kliknięcie "Aplikuj" lub składać osobiście w siedzibie firmy w Ełku przy ul. Strefowej 6/8.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 914366842