2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Zambrów
Dodane Dzisiaj o 05:44

Specjalista ds. jakości - Technolog produkcji / OstroVit

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zambrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem, firma OstroVit - polski producent suplementów diety i żywności dietetycznej, poszukuje kandydata na stanowisko:

TECHNOLOG PRODUKCJI - BRYGADZISTA

(Specjalista ds. jakości)

Miejsce pracy: Zambrów

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

Praca w systemie 3 zmianowym - 6:00 - 14:00 ; 14:00 - 22:00 ; 22:00 - 6:00

Zakres obowiązków:

- Udział w tworzeniu planów produkcyjnych oraz kontrola procesu produkcji,

- Zarządzanie zespołem, w tym m.in. delegowanie obowiązków, nadzorowanie działań, motywowanie, współpraca z innymi działami firmy,

- Kontrola poprawności wypełniania dokumentacji oraz kart produkcyjnych,

- Kontrola jakości produktów, procesów produkcyjnych oraz stanu sanitarnego stref produkcyjnych,

- Nadzór nad właściwym i kontrolowanym przepływem materiałów w obrębie produkcji,

- Sporządzanie raportów produkcyjnych i sanitarnych oraz ocena jakościowa wyrobów gotowych.

Nasze wymagania:

- Wyższe wykształcenie kierunkowe (inżynier produkcji, technolog żywności lub pokrewne)

- Doświadczenie na podobnym stanowisku,

- Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz sumienne i odpowiedzialne podejście do realizacji zadań,

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej i planowania,

- Chęci rozwoju oraz poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

Oferujemy:

- Pracę na pełen etat, na podstawie umowy o pracę,

- Zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie,

- System premiowy,

- Praca w młodym zespole,

- Stabilność i komfortowe warunki pracy,

- System szkoleń dających szanse rozwoju,

- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji i wyników,

- Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności,

- Benefity pracownicze (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, rabat na firmowe produkty).

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 73*******44

Lokalizacja

Zambrów,

Podlaskie

Podlaskie, Zambrów
ID: 910289997