2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Podanin
Dodane 18 kwietnia 2024

Technolog produkcji folii

Lokalizacja

Podanin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kablonex Sp. z o.o. jest jednym z największych producentów folii  w Polsce.

Początki naszej firmy sięgają roku 1971 wówczas właśnie powstał KABLONEX, przedsiębiorstwo rodzinne z wyłącznie polskim kapitałem. Od tego czasu wiele się zmieniło: technologie, rynek, potrzeby naszych klientów. Czas okazał się być jednak naszym sprzymierzeńcem. Niewielka firma, jaką KABLONEX był ponad 40 lat temu jest obecnie przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku opakowań foliowych z nowoczesnym parkiem maszynowym. Naszą firmę tworzą osobowości, bez których dynamiczny rozwój byłby niemożliwy.

            Szczególny nacisk kładziemy na nawiązywanie długotrwałych partnerskich relacji z naszymi klientami.

Dostosowujemy się do stawianych nam wymagań i potrzeb. Z naszych usług korzystają nie tylko firmy krajowe lecz także zagraniczne, od dużych korporacji po mniejsze zakłady produkcyjne.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNOLOG PRODUKCJI FOLII

Obowiązki:

•   Wspieranie i optymalizacja procesu produkcji poprzez dobór odpowiednich surowców, komponentów i parametrów przetwarzania

•   Rozwiązywanie problemów technologicznych oraz udział w procesie kalkulacji cen wyrobów

•   Odpowiedzialność za prowadzenie projektów związanych z wdrożeniem nowych wyrobów

•   Prowadzenie prób technologicznych i zarządzenie dokumentacją z powyższych obszarów

•   Współpraca z innymi działami w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych.

Wymagania:

•   Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa lub podobnym w firmie produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

•   Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, ze szczególnym uwzględnieniem produkcji opakowań z folii

•   Odpowiedzialność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu

•   Mile widziane wykształcenie kierunkowe (techniczne lub chemiczne)

Oferujemy:

•   Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

•   Atrakcyjne warunki wynagrodzenia do indywidualnego ustalenia

•   Możliwość realnego rozwoju zgodnie z osobistymi kompetencjami

•   Przyjazną atmosferę w pracy

•   Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na nowoczesnym parku maszynowym w Polsce.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kandydatów prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Podanin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Podanin
ID: 912726675