2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Wielkopolskie
  6. Farmacja - Dąbrowa
Dodane 30 kwietnia 2024

Technolog produkcji - praca w systemie 1-zmianowym (Pon. - Pią)

Lokalizacja

Dąbrowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PUROMEDICA to innowacyjny projekt stworzony przez zespół specjalistów z dziedziny medycyny i sportu. W oparciu o wiedzę i doświadczenia wieloletniej praktyki klinicznej oraz wyników badań naukowych i osiągnięć sportowych, tworzy unikatowe formuły minerałów rozpuszczonych w oczyszczonej wodzie oraz witamin, enzymów i aminokwasów o bardzo wysokim stopniu przyswajalności.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko – Technolog produkcji.

Główne zadania:

  • Nadzór nad bieżącą produkcją –  przygotowywanie produktów do sprzedaży - formy płynne oraz suche (kapsułki),

  • Odpowiedzialność  i udział w tworzeniu specyfikacji nowych produktów oraz nadzór nad wprowadzanymi zmianami,

  • Wykonywanie prób technologicznych dla nowych produktów oraz już istniejących,

  • Tworzenie dokumentacji technologicznej (receptury, procesy i instrukcje technologiczne itp.),

  • Przygotowywanie kalkulacji kosztów dla nowych produktów,

  • Nadzór nad procesem produkcji w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.

 Wymagania:

  • Odpowiedzialność i wysoka samodzielność w działaniu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność,

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • Mile widziane wykształcenie wyższe (kierunek: Biochemia, Chemia, Technologia Żywności lub pokrewne),

  • Mile widziane zainteresowanie tematem zdrowej żywności,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Praca stacjonarna w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • Umowę o pracę,

  • Zniżki na produkty,

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Szkolenie wdrażające i wsparcie merytoryczne.

Lokalizacja

Dąbrowa,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dąbrowa
ID: 913880816