2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podlaskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Zambrów
Dodane 24 maja 2024

Technolog w firmie produkującej suplementy diety / OstroVit Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zambrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem, firma OstroVit - polski producent suplementów diety i żywności dietetycznej, poszukuje kandydata na stanowisko:

TECHNOLOG / Laborant / Specjalista ds. jakości

Miejsce pracy: Zambrów

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

Praca w systemie 1 zmianowym / 7:00 - 15:00, ew. 8:00 - 16:00

Zakres obowiązków:

- Przeprowadzanie analiz wobec kluczowych surowców, a także weryfikacja specyfikacji surowcowych i dokonywanie niezbędnych testów,

- Projektowanie oraz wdrażanie nowych produktów oraz rozwój i modyfikacja istniejących,

- Zlecanie badań surowców oraz produktów w zewnętrznych laboratoriach,

- Nadzór technologiczny nad procesem produkcji wraz ze ścisłą współpracą z technologiem żywności,

- Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie składu i technologii wytwarzania,

- Opracowywanie i weryfikacja treści etykiet na opakowania zgodnie z wymaganiami unijnymi oraz rynku docelowego,

- Weryfikację specyfikacji surowców pod kątem wymagań prawnych, a także wobec wymagań klienta,

- Opracowywanie dokumentacji procesowej (specyfikacje, instrukcje) zgodnie z obowiązującymi wymaganiami,

- Wprowadzanie i uzupełnianie danych w aktualnych systemach informatycznych.

Nasze wymagania:

- Wyższe wykształcenie kierunkowe (inżynier produkcji, technolog żywności lub pokrewne)

- Doświadczenie na podobnym stanowisku,

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz sumienne i odpowiedzialne podejście do realizacji zadań,

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej i planowania,

- Chęci rozwoju oraz poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

Oferujemy:

- Pracę na pełen etat, na podstawie umowy o pracę,

- Zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie,

- Praca w młodym zespole,

- Stabilność i komfortowe warunki pracy,

- System szkoleń dających szanse rozwoju,

- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji i wyników,

- Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności,

- Benefity pracownicze (dofinansowanie do karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego, rabat na firmowe produkty).

Lokalizacja

Zambrów,

Podlaskie

Podlaskie, Zambrów
ID: 918851858