2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Poniec
Dodane 23 maja 2024

Technolog produktu i procesu

Lokalizacja

Poniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Technolog

Famag Sp. z o.o.  jest wiodącym producentem opakowań dla branży owocowo-warzywnej i przemysłu. Tworzymy najwyższej jakości rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych partnerów. Pracujemy z pasją i podejmujemy wyzwania, by zadowolić najbardziej wymagających klientów.

W związku z poszerzaniem oferty dla rynku oraz intensywny rozwój poszukujemy specjalistów w branży.

Jeśli chcesz być częścią zespołu, który z pasją tworzy opakowania przyszłości, aplikuj do nas!

Twoje zadania:

  • opracowywanie i wdrażanie produktów i technologii w zakresie produkowanych opakowań.

  • opracowywanie i wdrażanie produktów i rozwiązań zgodnych z wymaganiami zrównoważonego rozwoju.

  • udział w doskonaleniu dotychczasowych procesów.

  • tworzenie dokumentacji z przeprowadzanych prób i wdrożeń.

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej.

  • szkolenie pracowników z zakresu nowych rozwiązań.

  • monitorowanie istotnych parametrów w okresie powdrożeniowym.

  • śledzenie trendów rynkowych w zakresie opakowań.

  • monitorowanie zmian w prawie dotyczących opakowań.

  • udział przy uruchamianiu nowych instalacji i maszyn.

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie poprawy jakości, produktywności, wydajności.

  • udział w szkoleniach wewnętrznych, spotkaniach branżowych, targach.

  • realizacja polityki firmy.

  • wykonywanie wszystkich obowiązków zgodnie z obowiązującymi w Zakładzie standardami: BRC GS Packaging Materials.

  • przestrzeganie obowiązujących w Zakładzie procedur i instrukcji związanych z standardem BRC GS Packaging Materials.

  • przestrzegania obowiązujących procedur, zasad BHP oraz instrukcji postępowania.

 Wymagane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe techniczne.

  • doświadczenie na stanowisku technologa.

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • sumienność, dokładność, zorientowanie na realizację celu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00.

  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania.

  • wsparcie całego zespołu FAMAG, który chętnie odpowie na każde Twoje pytanie.

  • interesującą pracę z ludźmi, dla których jest ona pasją.

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia, dzięki czemu zwiększysz swój potencjał.

  • grupowe ubezpieczenie na życie, ponieważ troszczymy się o tych, którzy z nami pracują.

  • udział w szkoleniach i spotkaniach integracyjnych, bo chcemy lepiej poznać się wzajemnie.

 Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, oraz rozmowy w siedzibie firmy.

Miejsce pracy Poniec.

 Jeśli szukasz możliwości rozwoju zawodowego i chcesz  pracować w przyjaznej atmosferze - dołącz do nas! Czekamy na Ciebie.

 Prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famag Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym oraz również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Lokalizacja

Poniec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poniec
ID: 859041169