2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Imielin
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Centrum
Dodane 03 kwietnia 2024

Technolog-Programista

Lokalizacja

Imielin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków :

  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej (ZWCAD)

  • Wykonywanie programów na maszyny CNC

  •  Współpraca z działem handlowym na poziomie realizacji zleceń produkcyjnych

  • Współpraca z działem Produkcji i działem Kontroli Jakości

  • Wsparcie techniczne klienta

Nasze wymagania :

  • Wykształcenie średnie lub wyższe ( preferowane wykształcenie techniczne)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość metodologii CAD

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Umiejętność odpowiedzialnego wykonywania powierzonych zadań, sumienność i dobra organizacja pracy

Mile widziane :

  • Znajomość programu SigmaNest

  • Doświadczenie w pracy związanej z technologią obróbki metalu, laserowym cięciem blach i profili

Śląskie

Śląskie, Imielin, Centrum
ID: 879401627