2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 19 kwietnia 2024

Technolog - programista

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MDM Technic specjalizuje się w produkcji części i podzespołów maszyn do różnych gałęzi przemysłu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: TECHNOLOG – PROGRAMISTA

Opis stanowiska:

  • Opracowanie technologii wyrobu na podstawie powierzonej dokumentacji lub wytycznych;

  • Przygotowanie dokumentacji technologicznej i rysunkowej z wykorzystaniem oprogramowania CAD;

  • Obsługa centrum frezarskiego ze sterowaniem Heidenchain;

  • Umiejętność programowania 3 - osiowych frezarek CNC w systemie NX CAM wraz z doborem narzędzi oraz parametrów skrawania;

  • Nadzór oraz organizacja pracy w gnieździe frezerskim;

  • Pomiar wykonywanych detali;

  • Kontrola jakości;

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu kierunkowym;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;

  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Samodzielność;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B) oraz korzystne warunki pracy;

  • Profesjonalne szkolenie oraz wsparcie naszych pracowników,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju;

  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole.

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 912900201