2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podkarpackie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Mielec
Dodane 15 kwietnia 2024

Technolog / Programista CNC

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma R&G Plast Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji form wtryskowych. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNOLOG / PROGRAMISTA CNC

Zakres obowiązków:

  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej, wykonawczej oraz technologicznej

  • programowanie obrabiarek CNC

  • dobór narzędzi oraz materiałów

  • rozwiązywanie bieżących problemów pojawiających się w procesie produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (budowa maszyn, obróbka skrawaniem, mechanika).

  • mile widziana znajomość oprogramowania CAD i CAM (Edcam i Visi)

  • umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji i instrukcji produkcyjnych,

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

  •  umiejętność analizy i weryfikacji dokumentacji projektowej

  •  umiejętność aktywnej współpracy i komunikacji

  • odpowiedzialność, samodzielność oraz kreatywność w działaniu

  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • pakiet socjalny z kartą Multisport

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 900579198