2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Puck
Dodane 28 maja 2024

Technolog, programista obrabiarek CNC

Lokalizacja

Puck

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Puckie Zakłady Mechaniczne Amex Sp. z o.o. w Pucku

Puckie Zakłady Mechaniczne Amex Spółka z o.o. to firma z długoletnią tradycją w budowie maszyn. Szczegóły na naszej stronie internetowej: www.pzm-amex.pl

Zatrudni:

TECHNOLOGA, PROGRAMISTĘ MASZYN CNC

miejsce pracy: PUCK

województwo pomorskie

Zadania :

- Dobór i organizowanie procesów technologicznych,

- Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi,

- Krytyczna analiza dokumentacji konstrukcyjnej,

- Umiejętność wprowadzania nowych technologii, innowacji, usprawnień,

- Opracowanie ofert dla klientów – wycena konstrukcji spawanych i obrabianych mechanicznie.

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe techniczne  (preferowane mechaniczne),

- Praktyczna znajomość systemów oprogramowania CAD/CAM,

- Doświadczenie we współpracy z biurem konstrukcyjnym,

Mile widziane:

- Doświadczenie na stanowisku technologa w branży przemysłu metalowego i maszynowego,

- Znajomość technologii spawania i obróbki wiórowej metali,

- Wiedza z zakresu spawalnictwa,

- Wiedza z zakresu nowoczesnych technologii wytwarzania części maszyn,

- Umiejętność prowadzenia uzgodnień warunków technicznych z podwykonawcami,

- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy :

- Zatrudnienie w stabilnej firmie o wysokich standardach pracy i międzynarodowym zasięgu,

- Umowę o pracę,

- Stały rozwój zawodowy, udział w realizacji  innowacyjnych i jednostkowych projektów,

- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i umiejętności.

Lokalizacja

Puck,

Pomorskie

Pomorskie, Puck
ID: 919821583