2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Augustów
Dodane 12 kwietnia 2024

Technolog / Projektant Stolarki Aluminiowej

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV I ALUMINIUM poszukuje kandydatów na stanowisko: TECHNOLOG / PROJEKTANT STOLARKI ALUMINIOWEJ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wycena stolarki aluminiowej,

  • dobór odpowiednich materiałów i rozwiązań,

  • wsparcie technologiczne dla działu handlowego,

  • współpraca z innymi działami firmy m.in. logistyka, produkcja i dział jakości.

WYMAGANIA:

  • znajomość rysunków technicznych,

  • obsługa programu AutoCAD,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i zaangażowanie,

  • mile widziane doświadczenie w branży stolarki aluminiowej, znajomość systemów Aluprof i Yawal.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • pracę w nowoczesnej i renomowanej firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w energicznym i doświadczonym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres kadry[małpa]karo-okna.pl, kontakt przez serwis olx lub osobiście w siedzibie firmy.

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 911219716