2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Łódzkie
  5. Badania i rozwój - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 17 maja 2024

Technolog uzdatniania wody / Konstruktor

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

USTM Sp. z o.o. producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania oraz instalacji sanitarnych poszukuje osoby na stanowisko:

TECHNOLOG UZDATNIANIA WODY / KONSTRUKTOR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

·         Dobór technologii na podstawie badań wody

·         Przygotowywanie dokumentacji do realizowanych projektów

·         Współpraca z działem technicznym i działem serwisu w ramach realizacji projektów

·         Nadzór techniczny nad projektowaniem i budowaniem instalacji

·         Udział w realizowanych zadaniach inwestycyjnych i nadzór technologiczny prowadzonych prac

·         Doradztwo i nadzór nad rozruchem oferowanych systemów

·         Opracowywanie ofert , dobór urządzeń i technologii, opracowywanie dokumentacji projektowej i technicznej, nadzór na wdrożeniem technologii

·         Projektowanie urządzeń

·         Wsparcie techniczne dla klientów firmy

 WYMAGANIA:

·         Wykształcenie wyższe techniczne – inżynieria ochrony środowiska / chemia

·         Znajomość technik procesów uzdatniania wody

·         Mile widziana znajomość przepisów prawa budowlanego, przepisów w zakresie ochrony środowiska, norm branży wod.- kan.

·         Znajomość programów AutoCAD, Siemens

·         Prawo jazdy kat. B

 OFERUJEMY:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

. Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia

·         Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie

·         Dodatkowe benefity: kartę Multisport , ubezpieczenie grupowe na życie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie na dokumentach następującej klauzuli: „ Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016  roku (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych  rekrutacji prowadzonych przez lub na rzecz USTM sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim”

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 659941277