2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Świdnik
Dodane 03 maja 2024

Technolog w dziale montażu, praca dla osób bez doświadczenia

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego klienta z branży lotniczej poszukujemy osoby gotowej do pracy na stanowisku Technologa w dziale montażu.

Obowiązki:

  • Rozpisanie procesu technologicznego na montaż

  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji rysunkowej, projektowej i wymagań technicznych, związanych z bieżącymi procesami technologicznymi

  • Przygotowywanie kart technologicznych, Job Cards oraz instrukcji technicznych

  • Optymalizacja procesów i ich industrializacja

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, elektrotechnika, elektryka

  • Wiedza techniczna z zakresu układów elektrycznych

  • Znajomość procesów obróbki (mechanicznej, blacharskiej, kompozytów itp.)

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Znajomość środowiska CAD (lub pokrewnych)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Proces przyuczenia i wdrożenia do pracy

  • Czas pracy: 7:00 – 15:00

  • Premia miesięczna

  • Pakiet socjalny (bonusy świąteczne i wakacyjne)

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet medyczny

  • Karta Multisport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 914674550