2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podlaskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Białystok
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Starosielce
Dodane 30 kwietnia 2024

Technolog Warsztatowy

Lokalizacja

Białystok, Starosielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

• opracowywanie dokumentacji technologicznej, oraz aktualizacja istniejącej

• wdrażanie nowych produktów do produkcji oraz właściwy dobór narzędzi

• bieżący nadzór i kontrola nad przebiegiem procesów technologicznych

• programowanie maszyn CNC, TNC

• rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych

• opracowywanie rozwiązań w zakresie optymalizacji już istniejących procesów technologicznych

• udział w projektach rozwojowych firmy między innymi robotyzacja, automatyzacja wybranych procesów produkcyjnych

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne

• min. 2 – letnie doświadczenie na stanowisku technologa

• umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

• znajomość programowania i obsługi maszyn numerycznych,

• umiejętność tworzenia dokumentacji technologicznej,

• podstawowa znajomość programów CAD/CAM (Master Cam, Solid Edge)

• znajomość pakietu Microsoft Office ( Word, Excel, Outlook)

• dobra organizacja czasu pracy,

• praca 3-zmianowa

• mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego albo/i języka angielskiego

Oferujemy:

• samodzielna i odpowiedzialna pracę w dynamicznym, młodym zespole

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu

• prywatną opiekę medyczną

• ciągłe podnoszenie kwalifikacji

• dofinansowanie studiów

• motywacyjny system wynagrodzeń

• bogaty pakiet ZFŚS

• dofinansowanie do kart sportowych

• miesięczny dodatek za niepalenie

• darmowy parking

• bezpieczne środowisko pracy

• atrakcyjne pożyczki mieszkaniowe

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Starosielce
ID: 913907148