2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Wołomin
Dodane 05 czerwca 2024

Technolog żywności

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Piekarnia-cukiernia TRIMAR to połączenie tradycji, jakości i nowoczesności.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

TECHNOLOGA ŻYWNOŚCI

Miejsce pracy: Wołomin, ul. Łukasiewicza 9N

Zakres obowiązków:

  • realizacja wymogów systemowych i prowadzenie dokumentacji HACCP (w przyszłości IFS)

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad GHP

  • identyfikacja wad jakościowych surowców, wyrobów oraz zgłaszanie i dokumentowanie reklamacji

  • nadzór nad realizacją zasad GMP, w tym nadzór nad parametrami procesu produkcyjnego (temperatura, czas, pH itd.)

  • udoskonalanie istniejących receptur, wprowadzanie modyfikacji technologicznych

  • ocena organoleptyczna produktów

  • prowadzenie szkoleń dla pracowników

Oczekujemy od Ciebie:

  • zaangażowania i odpowiedzialności

  • umiejętności pracy w zespole

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

  • pakiet medyczny

Jeśli nasza oferta jest dla Ciebie atrakcyjna, wyślij do nas swoje zgłoszenie bezpośrednio przez OLX. Prosimy, nie zapomnij dopisać klauzuli RODO o przetwarzaniu danych.

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 918417000