2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bronowice
Dodane 30 kwietnia 2024

TECNOCASA Agent Nieruchomości (Podstawa + Prowizja)

Wynagrodzenie

2 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Agencja Nieruchomości TECNOCASA oddział IX zajmująca się obszarem Bronowic w Krakowie, poszukuje osób na stanowisko Doradca do spraw sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

TECNOCASA to dynamicznie rozwijająca się firma o zasięgu międzynarodowym. Na Rynku Krakowskim działamy od 20 lat, gdzie otworzyliśmy 34 oddziały. Chcemy poszerzać swoje horyzonty, do czego niezbędne są energiczne osób, które będą chciały dołączyć do naszego młodego zespołu !

Opis stanowiska:

- prezentowanie nieruchomości w ściśle określonym terenie,

- przygotowywanie ofert nieruchomości,

- monitorowanie rynku nieruchomości,

- współpraca z zespołem oraz praca indywidualna.

Kogo szukamy?

- osób interesujących się branżą nieruchomości,

- dyspozycyjnych,

- lubiących kontakt z ludźmi/z pozytywnym nastawieniem,

- z wykształceniem minimum średnim,

- chcących się rozwijać.

Co proponujemy?

- elastyczny czas pracy,

- premiowy system wynagrodzenia + PODSTAWA,

- liczne szkolenia merytoryczne i motywacyjne,

- pracę w zgranym zespole,

- możliwość awansu oraz rozwoju osobistego,

- wyjazdy i imprezy integracyjne.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV z poniższą adnotacją. * Zgoda na przetwarzanie danych w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 658431677