2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Wilda
Dodane 17 kwietnia 2024

Telefoniczna Obsługa Klienta B2B w Dziale Handlowym

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fobaro Sp. z o.o. SKA  – firma z 28-letnim stażem na rynku polskim i zagranicznym, oferująca produkty wysokiej jakości wielu światowych producentów klejów przemysłowych i pił taśmowych, posiadająca certyfikat ISO 9001:2015 oraz IFS Logistics, poszukuje kandydata na stanowisko:

TELEFONICZNA OBSŁUGA KLIENTA B2B

Miejsce pracy: POZNAŃ (Wilda)

Wymagania:

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta w dziale handlowym (przewaga połączeń wychodzących), umiejętność pozyskiwania klientów oraz utrzymania sprzedaży z wykorzystaniem telefonu

  • umiejętność pracy z bazami danych w programie CRM

  • wiedza z zakresu technik sprzedaży i negocjacji

  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum dobrym

Główne obowiązki na stanowisku:

  • kontakt ze stałym klientem (pomoc w ewentualnych problemach, uzyskanie zamówienia, informowanie klienta o promocjach i nowościach w ofercie itp.)

  • kontakt z nowym klientem (przedstawienie firmy i oferty, wysyłka prób na testy, uzyskanie zamówienia i sprzedaż)

  • poszukiwanie nowych klientów oraz rynków zbytu w kraju i na świecie

  • zapisywanie informacji w CRM

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną na podstawie umowy o pracę (możliwe okazjonalne wyjazdy do klienta samochodem służbowym)

  • podstawa + prowizja od obrotu

  • pracę w doświadczonym zespole, pomoc na wszystkich etapach wdrożenia (szczegółowe szkolenie z systemu Aurea CRM oraz wdrożenie produktowe)

  • bogaty pakiet świadczeń pracowniczych m.in., karnet Multisport, dofinansowanie do wczasów, nauki jęz. angielskiego, bony świąteczne, imprezy integracyjne i inne

  • ubezpieczenie grupowe i rodzinne

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

CV wraz z klauzulą RODO o treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)” proszę przesyłać za pośrednictwem OLX (Aplikuj).

Więcej o firmie i produktach na www.fobaro.pl

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 611998433