2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Dziekanów Leśny
Dodane 17 kwietnia 2024

Telefoniczny Doradca ds Klienta Biznesowego

Wynagrodzenie

4 000 - 12 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dziekanów Leśny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Bankowy Brokera prężnie rozwijająca się firma z branży finansowej poszukujemy kandydatów na stanowisko :

  • Telefoniczny Doradca ds Klienta Biznesowego

    Obowiązki:

    • Przekazywanie podstawowych informacji nowym klientom.

    • Budowanie długofalowych relacji z klientami.

    • Kompletowanie dokumentów do wniosków kredytowych .

    • Informowanie klientów o dodatkowych produktach lub usługach.

    • Kontakt mailowy z klientem i podtrzymanie relacji biznesowych.

    • Uproszczona analiza finansowa

    • Zarządzanie CRM.

    Wymagania:

    • Potwierdzona umiejętność wspierania klientów telefonicznie, mailowo.

    • Umiejętności interpersonalne i obsługi klienta.

    • Skuteczne zarządzanie wieloma projektami i zadaniami jednocześnie.

    • Zdolność do prowadzenia rozmów telefonicznych.

    • Ciekawość i chęć pomocy oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie.

    • Uważność i cierpliwość.

    • Umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji z klientami.

    • Nastawienie na realizacje celów.

    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

    Co dajemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowymi premiami i prowizjami.

  • Stałą pracę na pełny etat, zapewniającą bezpieczeństwo zatrudnienia.

  • Ustalone godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Możliwości rozwoju zawodowego, wsparcie mentora i szanse na dalsze kształcenie.

Lokalizacja

Dziekanów Leśny,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dziekanów Leśny
ID: 910946470