2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Radom
Dodane 03 kwietnia 2024

Telefoniczny Doradca Klienta

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Jeśli tu trafiłeś to znaczy, że właśnie szukasz pracy.

Świetnie się składa!

Poszukujemy komunikatywnych osób do pracy w call center, dla których praca z klientem to sama przyjemność.

Jeśli chcesz podjąć dłuższą współpracę, wyślij swoje CV!

Wszystkiego uczymy od podstaw.

Twoje obowiązki:

  • prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami zainteresowanymi produktem

  • identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów

  • dobór najlepszych rozwiązań, dostosowanych do wymagań klientów

  • realizowanie ustalonych planów sprzedażowych

  • współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy:

  • komunikatywności

  • motywacji do osiągania celów

  • sprawnej obsługi komputera

  • dobrej dykcji

Oferujemy:

  • podstawę godzinową 24,75 zł netto/h -jest to stawka gwarantowana

  • premię, o której wysokości sam decydujesz!

  • kartę MultiSport

  • szkolenie dwudniowe za które Ci zapłacimy!

  • wsparcie managerów, wdrożenie do pracy, nauka od podstaw!

  • szkolenia indywidualne, rozwój umiejętności sprzedażowych

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie

  • bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy

  • konkursy, w których będziesz mógł wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności a przy tym dorobić do wypłaty!

  • doceniamy Twoją pracę!

Nie czekaj! Wyślij do nas swoje CV.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 843196358