2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Łódź
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Polesie
Dodane 23 maja 2024

Telefoniczny Przedstawiciel Farmaceutyczny

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Contact Pharm

Contact Pharm jest firmą specjalizującą się w telefonicznej dystrybucji leków, wyrobów medycznych i suplementów diety do aptek na terenie całego kraju. Na rynku działamy od 2010 roku i możemy pochwalić się współpracą z topowymi producentami farmaceutycznymi, znanymi z reklam telewizyjnych i prasy. Zobacz sam co się u nas dzieje: www.facebook.com/ContactPharm

www.contactpharm.pl

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

Twoja praca polegać będzie na kontakcie z kierownikami aptek w imieniu firmy farmaceutycznej i przedstawianiu propozycji rabatowej. Kontaktujemy się wyłącznie z KLIENTEM BIZNESOWYM.

Będziesz budował swój portfel stałych klientów i regularnie się z nimi kontaktował. Im więcej przyjmiesz zamówień, tym większa będzie Twoja premia.

Nie rozmawiamy według skryptu, nie czytamy z kartek, jesteśmy zdania, że tylko swobodna rozmowa oparta na aktywnym słuchaniu może zaowocować długofalową współpracą. Promujemy produkty odnosząc się do faktów, liczb i korzyści.

A może nie masz jeszcze doświadczenia i zależy Ci na tym, aby je zdobyć? Przyjdź do nas, zapewnimy Ci świetny start! Zdobędziesz z nami pierwsze doświadczenie w pracy na rynku farmaceutycznym, działając dla światowych koncernów farmaceutycznych.

Nasze oczekiwania

·       Dążenie do osiągania sukcesów w ramach zleconych zadań

·       Przykładanie dużej uwagi do komunikacji

·       Umiejętność zaangażowania się w to, co się robi i odpowiedzialne podejście do swojej pracy

·       Naturalna chęć uczenia się i rozwoju, elastyczność i otwartość na wyzwania

·       Nastawienie na współpracę i wzajemne zaufanie

·       Sumienność, emanowanie pozytywną energią i optymizmem

·       Poszukiwanie rozwiązań

To oferujemy

·       Interesującą pracę w branży farmaceutycznej, zaangażowanie w ciekawe, ambitne i prestiżowe projekty

·       Możliwość pracy zarówno przy projektach w ruchu wychodzącym jak i przychodzącym

·       Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne – PONIŻEJ 26 ROKU ŻYCIA, KWOTĘ BRUTTO Z UMOWY OTRZYMUJESZ W CAŁOŚCI „NA RĘKĘ”

·       Okazję do zdobywania i rozwijania umiejętności handlowych – budowania własnego CV

·       WOLNE WEEKENDY (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:15)

·       Dużo profesjonalnego wsparcia oraz szkolenia, które pozwolą Ci krok po kroku zgłębiać tajniki branży farmaceutycznej

·       Pracę w centrum miasta, z dogodnym połączeniem komunikacyjnym, w komfortowym i nowoczesnym biurze klasy A przy ulicy Żeligowskiego w Łodzi

 Benefity

·       Dofinansowanie zajęć sportowych

·       Prywatna opieka medyczna

·       Spotkania integracyjne

·       Program rekomendacji pracowników

·       Ubezpieczenie na życie

Dołącz do naszego zespołu, załączając swoje CV

OŚWIADCZENIE

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Contact Pharm Sp. z o.o. – S.K.A. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę„Zgadzam się na przetwarzanie przez Contact Pharm Sp. z o.o. – S.K.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: rodo[at]contactpharm.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do 12 miesięcy od dnia zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres do 5 lat od momentu przesłania do nas Twojej aplikacji.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem: rodo[at]contactpharm.pl

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 903858578