2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kalisz
Dodane 03 maja 2024

Telemarketer B2B

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalna

Ciekawa praca z perspektywami awansu zawodowego. Dołącz do naszego zespołu i wesprzyj nasz dział projektowo-handlowy jako telemarketer. Świadczymy usługi projektowania, instalacji i serwisu systemów zabezpieczeń budynków (systemów alarmowych) dla dużych firm.

Zakres obowiązków:

  • Identyfikowanie klientów zainteresowanych usługami firmy

  • Obsługa obecnych i nowych klientów

  • Przedstawianie oferty i dbanie o dobre relacje z klientami

  • Umawianie spotkań handlowych

  •  Tworzenie baz danych i weryfikacja potencjalnych klientów

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i kontakcie telefonicznym z klientem

  • Sprawna obsługa komputera

  • Umiejętności handlowe i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, nieograniczone prowizje

  • Szkolenie, wsparcie opiekuna i całego zespołu

  • Narzędzia do pracy (telefon, laptop)

  • Sprawdzone metody i źródła klientów

  • Możliwość korzystania z karty MultiSport

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Złóż swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 902576508