2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Gliczarów Górny
Dodane 13 kwietnia 2024

Telemarketer - konsultant

Lokalizacja

Gliczarów Górny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Praca 100% zdalna. Elastyczny czas pracy

Zakres obowiązków

  • Wstępny research w internecie

  • Telefoniczna sprzedaż usług firmy

  • Budowa bazy kontaktów z ekspertami

  • Praca w systemie CRM

Nasze wymagania

  • W miarę biegłe korzystanie z internetu

  • Chęć rozwoju umiejętności sprzedażowych

Mile widziane

  • Znajomość języków obcych

  • Doświadczenie w pracy z klientem

Zasady współpracy

Umowa na czas próbny – umowa zlecenie lub B2B – rozliczenie na podstawie wyników. Po okresie próbnym możliwa stała podstawa + premia za efekty. Praca może być na pełny etat lub niepełny, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz – liczy się wynik. Proszę dołączyć do zgłoszenia informację. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Gliczarów Górny,

Małopolskie

Małopolskie, Gliczarów Górny
ID: 911509199