2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kościan
Dodane 03 kwietnia 2024

Telemarketer Kościan

Lokalizacja

Kościan

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Telewatt Sp. z o.o. zatrudnia!

 POSZUKUJEMY TELEMARKETERKI/TELEMARKETERÓW DO PRACY W CALL CENTER DO UMAWIANIA SPOTKAŃ.

Dołącz do naszego zespołu!

Z racji dynamicznego rozwoju firmy szukamy osób na stanowisko Telemarketerka/Telemarketer

Praca  w stałych godzinach (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00)

Miejsce pracy: Kościan

Opis stanowiska:

-telefoniczne umawianie spotkań ,

-dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

-bezpośrednia współpraca z przełożonym.

Wymagania:

-chęć do pracy,

-swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych,

-łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

-umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby klienta,

-zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

Oferujemy:

- stawkę godzinową + atrakcyjne, realne premie zależne od wyników pracy,

- jasne i stabilne warunki współpracy,

- szkolenie wstępne oraz stałą opiekę przełożonego,

-miłą atmosferę w pracy,

-umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym,

-praca od zaraz,

Prosimy o zawarcie w przesyłanych dokumentach klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.nr 133 poz.883

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 795878559