2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Wawer
Dodane 29 kwietnia 2024

Telemarketer - pozyskiwanie leadów sprzedażowych dla działu handlowego

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalna

Firma Mobile Corporation Sp. z o.o. - partnerskie biuro handlowe Orange Polska S.A. specjalizujące się w obsłudze klientów biznesowych poszukuje pracownika do wsparcia działu sprzedaży ( nie call center ) - CV bez statusu studenta/ucznia , nie będą rozpatrywane.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,

  • Telefoniczne pozyskiwanie leadów handlowych

  • Nawiązywanie kontaktów z przyszłymi, potencjalnymi klientami,

  • Umawianie spotkań i telefonów handlowych,

  • Tworzenie bazy klientów potencjalnie zainteresowanych w przyszłości

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży,

  • Aktualizowanie bazy firm w CRM,

  • Udzielanie podstawowych informacji o portfolio proponowanych usług

  • Udział w kreowaniu programów i scenariuszy rozmów,

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w telefonicznym umawianiu spotkań, pozyskiwaniu leadów lub telefonicznej sprzedaży B2B

  • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych i budowaniu relacji,

  • Umiejętność podtrzymania rozmowy,

  • Chęć poznawania nowych ludzi i nawiązywania z nimi kontaktów handlowych,

  • Wytrwałe dążenie do zrealizowania postawionych przed Tobą celów,

  • Wzorowa organizacja i systematyka pracy

  • Powierzone zadania konsekwentnie realizujesz zawsze do końca,

  • Stosowanie się do wewnętrznych standardów i procedur,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • Wysoka kultura osobista w kontaktach z klientami.

  • status studenta

To oferujemy

  • Stabilną, samodzielną i interesującą pracę,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w przedziale czasowym 8 h ( 8-16 , 9-17 ) , praca zdalna możliwe tylko po okresie wdrożenia w siedzibie firmy.

  • Wynagrodzenie 30 zł netto/h ( dla studenta) + premia od zawartych umów przez dział sprzedaży

  • Miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,

  • Wyselekcjonowaną baza firm

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: telefon i komputer.

  • Kompleksowe szkolenia oraz wsparcie przez cały czas pracy,

  • Jasno wytyczone obowiązki oraz zadania, jasne zasady współpracy,

  • Komfortowe stanowisko pracy – zdecydowanie NIE jesteśmy call center tylko biurem handlowym

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 682148851