2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Zachodniopomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Międzywodzie
Dodane 22 kwietnia 2024

Terapeuta spa - kosmetolog

Lokalizacja

Międzywodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Hotel Juvena Wellnes & Spa, położony w Międzywodziu, którego otwarcie planowane jest na kwiecień 2024 roku poszukuje osób na stanowisko:

terapeuta/terapeutka SPA - kosmetolog

Twój zakres obowiązków:

  • bezpośrednia obsługa gości SPA na najwyższym poziomie

  • przygotowanie stanowiska pracy

  • wykonywanie manualnych zabiegów na twarz i ciało

  • czynny udział w szkoleniach

  • promowanie zabiegów

Nasze wymagania:

  • wysoka kultura osobista

  • doświadczenie pracy w zawodzie jako terapeuta spa / kosmetolog

  • nastawienie na rozwój i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • dbałość o higienę pracy oraz etykę zawodową

  • pozytywne nastawienie do prac z klientem

Co zapewniamy:

  • Onboarding, czyli przygotowanie do pracy na dobry start

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość zakwaterowania w służbowych mieszkaniach

  • Przyjazną rozwojowi atmosferę w pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i zaangażowania

Lokalizacja

Międzywodzie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzywodzie
ID: 913651110