2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódzkie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódź
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Widzew
Dodane 09 kwietnia 2024

Terapeuta środowiskowy

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

CenterMed polska sieć prywatnych przedsiębiorstw medycznych, zatrudni terapeutę środowiskowego do pracy w ośrodku psychologicznym dla dzieci i młodzieży.

Miejsce pracy: Łódź (Widzew)

Zakres obowiązków

  • Wsparcie w procesie terapii indywidualnej dla dzieci i młodzieży

  • Organizacja zajęć dla dzieci zgodnie ze wskazaniami zespołu terapeutycznego

  • Realizacja procesu diagnostycznego w środowisku,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (pedagogika, psychologia, resocjalizacja, socjologia lub pokrewne)

  • udokumentowane doświadczenie zawodowe (dzieci i młodzież) przynajmniej 1-rok

  • wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie

  • [opcjonalnie] certyfikat "Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży" lub uznanie dorobku zawodowego w ramach systemu kwalifikacji

Oferujemy

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt - w zależności od preferencji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy

  • Superwizje i wsparcie zespołu

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 910523255