2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Świętokrzyskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Konary
Dodane 12 kwietnia 2024

Terapeuta / Terapeutka SPA

Lokalizacja

Konary

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Twój zakres obowiązków

bezpośrednia obsługa Gości SPA na najwyższym poziomie,

przygotowanie stanowiska pracy,

wykonywanie manualnych zabiegów na twarz i ciało na wybranych markach kosmetycznych i wellnessowych,

czynny udział w szkoleniach i promowanie zabiegów,

sprzedaż kosmetyków detalicznych,

Nasze wymagania:

wykształcenie kierunkowe: kosmetolog, terapeuta spa, fizjoterapia, technik masażysta,

doświadczenie pracy w zawodzie jako terapeuta/terapeutka SPA lub kosmetolog,

umiejętność wykonywania zabiegów manualnych na twarz i ciało,

wysoka kultura osobista,

umiejętności sprzedażowe,

umiejętność pracy w zespole,

znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym,

nastawienie na rozwój i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

dbałość o higienę pracy oraz etykę zawodową,

pozytywne nastawienie do pracy z klientami zaangażowanie i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

To oferujemy;

pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym spa,

atrakcyjny system motywacyjny,

pakiet szkoleń zapewniający ciągły rozwój pracę w elastycznym wymiarze godzin,

umowę zlecenie lub umowę o pracę, kontrakt b2b ,

W związku z procesem rekrutacji prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mirage s.c. w Konarach moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji".

Lokalizacja

Konary,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Konary
ID: 911225976