2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Śląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Częstochowa
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Raków
Dodane 19 kwietnia 2024

Terapeuta zajęciowy

Wynagrodzenie

4 200 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Raków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fundacja Oczami Brata poszukuje osób na następujące stanowisko:

Instruktor Terapii Zajęciowej – 2 pełne etaty

Instruktor Terapii Zajęciowej

1 z 3 wymagań kwalifikacyjnych:

a. ukończyła studia wyższe na kierunku lub w specjalności terapia zajęciowa i

uzyskała tytuł co najmniej licencjata,

b. ukończyła szkołę policealną publiczną lub niepubliczną o uprawnieniach szkoły

publicznej i uzyskała tytuł zawodowy terapeuty zajęciowego lub dyplom

potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie terapeuty zajęciowego,

c. ukończyła studia wyższe kierunkowe (np. pedagogika, praca socjalna, socjologia,

psychologia) oraz posiada kurs dający kwalifikacje instruktora terapii

zajęciowej/terapeuty zajęciowego.

Planuje się również aby terapeuta zajęciowy posiadał również min. 5 letnie doświadczenie

w pracy z osobami z niepełnosprawnością.

Zakres obowiązków:

a. prowadzenie zajęć w Warsztacie Terapii Zajęciowej dla grupy 5 osób z

niepełnosprawnością

b. Prowadzenie dokumentacji Warsztatu zgodnie z prowadzoną pracownią

c. Realizowanie Indywidualnych Planów Rehabilitacji uczestników Warsztatu

Dodatkowe wymagania:

a. Motywacja do pracy

b. Chęć rozwoju

c. Umiejętność pracy w grupie

d. Gotowość do podejmowania dodatkowych działań w Warsztacie

e. Obsługa pakietu MS Office

f. Wzorowa organizacja pracy

g. Praca w pełnym etacie godzinowym

Poszukujemy pracowników kreatywnych, pełnych energii i zaangażowania, którzy pragną realizować się w pracy z osobami z niepełnosprawnością. Gwarantujemy pracę w prężnie działającym i nastawionym na rozwój zespole!

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego Teamu czekamy na CV do 16.02.2024 r.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Raków
ID: 883809070